Skip links

Author Profile

300kindlynasty

Member since 6 months ago

  • 0
  • 0 Reviews
  • 0 Listings

About

Może to być dowolna liczba, którą wybierzesz. Zakłady - maksymalna kwota pieniędzy, za którą będziesz grał w dowolnej ręce, zwykle między 5 a 50. Stawka - wartość twoich żetonów w jednej ręce. Zakłady - maksymalna liczba żetonów, które można postawić na dowolną rękę, zwykle od 4 do 20. Jeśli walczysz, aby pokonać siebie w turnieju, nie zmieniaj swojej strategii w połowie drogi. Najgorsze, co możesz zrobić, to zmienić grę po złym biegu.

Jeśli nie zauważysz poprawy po kilku biegach, www.comparebuzz.net może to oznaczać, że Twoje decyzje są błędne i że Twoje podstawy muszą zostać ponownie ocenione. Zamiast tego zastanów się, jakie wady musisz naprawić i skup się na ich naprawie. Pierwsze kroki w Limit Texas Hold'em Poker. Jeśli nie planują wygrywać, powinni postawić małe sumy pieniędzy i postawić kilka małych zakładów, gdy ich ręka jest rozgrywana. Stwarza to dobry punkt wyjścia, abyś mógł zacząć widzieć, jak ludzie stawiają, i grać odpowiednio.

Po rozdaniu ręki, każdy gracz decyduje, ile chce złożyć na rękę. Po pewnym czasie twoja gra stanie się bardziej przewidywalna i ważne jest, aby dowiedzieć się struktury zakładów w swoim pokoju. Wiedząc, że możesz dostać dużo konkretnego rodzaju ręki, pomoże ci w grze. Na przykład, jeśli obstawiasz dużo na silne ręce i wiesz, że prawdopodobnie będziesz rysować dużo, możesz być na to gotowy.

Poznaj swoje pieniądze zakładowe. Chociaż często nie jest to realistyczne, nadal możesz spróbować wykorzystać każdą rękę, którą otrzymasz. Kiedy masz silną rękę, spróbuj użyć jej jak najwięcej, aby wyciszyć przeciwników z deski, zamiast czekać, aby zobaczyć, co możesz dostać. Skuteczne zarządzanie bankrollem jest niezbędne do utrzymania kariery w pokera w dłuższej perspektywie. Uczenie się, jak ustawić limity, kontrolować swoje wydatki i unikać niepotrzebnych ryzyk może zapewnić, że masz niezbędne zasoby, aby kontynuować grę i doskonalić swoje umiejętności w czasie.

Praktyka zarządzania bankrollem. W grze limit holdem te zakłady mogą wyglądać tak: Raise 2/. Przykład różnic między No-Limit vs Limit Poker. Zadzwoń 2 Podnieś się 4. Wyobraź sobie, że dwóch graczy dostaje wszystkie swoje pieniądze do potu i kończy się obstawianiem każdej stawki i podnoszeniem, które mają prawo dokonać w każdej rundzie. Zadzwoń 4 Podnieś się 8. Zadzwoń 8 Podnieś się 16.

Zadzwoń 16 Podnieś 32 Zadzwoń 32 Podwyżka 64/1. Utrzymuj rekord wszystkich swoich zakładów i strat, a następnie możesz śledzić, jak dobrze postępujesz i dokonywać dostosowań do swojej gry. Na przykład, jeśli zauważysz, że stawiasz bardzo często, gdy nie powinieneś, przestań grać w tę rękę, dopóki nie będziesz mógł grać rozsądniej.

Contact Info

  • merrietomasino@gmx.net